o nás.

My v YOUCANTEES razíme heslo „v jednoduchosti je krása“. Nabízíme vám jednoduše krásný design všech našich produktů s motivačním logem. Našim hlavním cílem je šířit pozitivní energii a motivovat lidi kolem nás.

Tímto projektem chceme předat myšlenku, že když opravdu ze srdce toužíme něčeho dosáhnout, tak je to vždy možné. Vše je jen v hlavě, a pokud svou mysl správně nastavíme, žádná překážka nás nemůže v realizaci našeho snu nikdy zastavit. Citát YOU CAN. je krátký a výstižný. A navíc si ho každý může ve své mysli „doplnit“ podle svého přání.

YOU CAN. say it.
YOU CAN.  do it.
YOU CAN. dream it.
YOU CAN.  have it.

YOU CAN. 

I my jsme ke vzniku YOUCANTEES potřebovali hodně motivace a vnitřního přesvědčení. Na začátku byla láska k citátům a touha vybudovat projekt, který by byl pro všechny inspirativní. K tomu se přidal nápad aplikovat tuto myšlenku na kvalitní textil a první YOUCANTEES tričko bylo na světě. I my jsme tedy jedním z důkazů, že uskutečnit svůj sen je možné, pokud si to opravdu přejeme. A když jsme to zvládli my, zvládnou to i všichni ostatní.

you can. je projekt, jemuž záleží na naší planetě. Najít kvalitní produkty, které by splňovaly ekologické nároky a zároveň by pohodlně seděly, nebylo jednoduché, ale podařilo se. Naše trička a mikiny vyrobené ze 100% organické bavlny se chlubí řadou významných certifikací (viz níže), které najdete také na vnitřním štítku každého produktu. 

Děkujeme, že se stáváte součástí you can. rodiny a šíříte s námi motivaci a lásku k lidem a k přírodě.

 

 

- Kateřina, zakladatelka YOUCANTEES.

 

 

DSC_2592 copy
96066461_438109213719899_8678259482045710336_n